70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Pewnie często podczas domowych porządków dochodzisz do wniosku, że niektóre przedmioty są zbędne i chcesz się ich pozbyć. Nie warto wyrzucać przedmiotów, które mogą okazać się cenne, lepiej zajrzeć na naszą stronę dodaj ogłoszenia i wystawić je na sprzedaż.

Potrzebna Ci kasa? Sprzedawaj z nami i zarabiaj. Wspólnie z naszym partnerem jakim jest Polski Lombard pomogliśmy już wielu osobom. Oferujemy najkorzystniejsze oferty nie tylko z zakresu chwilówek ale również profesjonalnej obsługi dodanych ogłoszeń. Monitorujemy za Ciebie aktywność użytkowników oraz nadzorujemy przebieg transakcji – wszystko po to byś czuł się komfortowo.

Serwis z ogłoszeniami jest bardzo podobny do tych, które znamy już na rynku OLX, czy Allegro, jednak różni się cennikiem. O ile pozostałe serwisy przerzuciły się na komercję, tak my dajemy Ci możliwość wyboru dodania ogłoszenia darmowego lub płatnego. Nasza strona odwiedzana jest dziennie przez setki osób, co przekształca się w efekcie na liczbę odbiorców i potencjalnych klientów.

Na co warto zwrócić uwagę podczas pisania ogłoszenia? Przede wszystkim chwytliwy tytuł i najważniejsze pierwsze zdania. Przeglądając oferty tak naprawdę rzucamy okiem na szereg informacji, które się znajdują w ogłoszeniach. To co sprawia, że zostajemy przy danej ofercie na dłużej to chwytliwy tytuł rzucający się w oczy oraz ciekawa grafika. Aby w dalszym ciągu być przyciąganym należy napisać krótki i interesujący opis wystawionego produktu, który ma na celu zachęcić do zakupu a nie zniechęcić do dalszego czytania.

Możesz wystawić wszystko – od zabawek aż po samochód. Skupujemy wszystko, tak naprawdę od Ciebie zależy ile chcesz zarobić i co chcesz sprzedać. Często chcemy wymienić stary sprzęt na nowy, najlepszym rozwiązaniem jest sprzedaż starego sprzętu. Możemy w ten sposób zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Pomagamy nie tylko w dodawaniu ogłoszeń i monitorowaniu ale również w kompleksowych usługach związanych z finansami. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów oraz owocnej współpracy, która może rozwinąć się na kolejne lata.