70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Drukowanie Drawsko Pomorskie

Drukowanie Drawsko Pomorskie

Technologia HP Edgeline – połączenie zalet druku atramentowego i laserowego

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez opracowanie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w tym aspekcie trwały parę lat, zaś ich efektem jest stworzenie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Barwice

Do pierwszych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, doskonała jakość druku, małe koszty sprzętu i relatywnie nieduży koszt druku jednej strony. Ze względu na proces drukowania powtarza się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów istotną dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy okres eksploatacji tych składników. Technologia daje możliwość wydrukowania 2 mln części w stylu A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier potrafi się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na sekundę. Dzięki temu tempo wydruku wynosi do 12 zdjęć na chwilę (10 x 15 cm) i ok. 70 części w stylu A4 na chwilę. To właściwie dobry produkt.
Konstrukcja głowicy

Głowica wykonana w technologii HP Edgeline jest dokonana z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ jest aż 2112 dysz zlokalizowanych w organizmie schodkowym. Tego standardu wyjścia są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w wielowarstwową strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest zrobiony z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami stworzonymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W sukcesie, gdy jedna z dysz będzie niesprawna, albo zatka się i kosmetyki nie będą mogły być wystarczająco przez nią dozowane, jest zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co dobry moment dysze są automatycznie oczyszczane również mogą ponownie sprawnie działać. To druga zaleta z artykułu widzenia serwisowania dania z początku niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została przygotowana z wspominają o drukowaniu zdjęć i profesjonalnych dokumentów. Profesjonalne kosmetyki do HP Vivera zostały zaprojektowane do wydawania na zwykłym papierze. Barwnik bardzo mocno schnie na papierze gwarantując wysokie nasycenie kolorów i gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po wykonaniu flamastra oraz są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą od Technologia HP Edgeline

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments