70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Kurier poczta Tarczyn

Kredytowe karty bez bik i karty kredytowe na saam dowód osobisty bez bik

Kurier poczta Tarczyn

kurier poczta

Doświadczona firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat robimy na placu usług kurierskich, gwarantując naszym klientom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam także 230 tys. klientów biznesowych i indywidualnych. Ofertę stosujemy na bieżąco do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby każda wysłana paczka, każdy tekst i wszelka przesyłka gabarytowa wchodziły do odbiorcy przez ścian i wciąż na okres. Zobacz, co potrafimy wykonać dla Ciebie!

Kurier poczta Góra Kalwaria

W własnym serwisie możesz wziąć wewnętrzne oraz zagraniczne przesyłki kurierskie różnych rodzajów i gabarytów. Uczynisz obecne w droga prosty oraz bliski, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do punkcie. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a ponadto przeprowadzki także oryginalne ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Góra Kalwaria

Kim jesteśmy?

Z lat już (dobrze z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Ale jesteśmy pięknie dużo niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług doradztwa w transporcie drogowym. Jest wtedy gwarancja zaufania oraz odpowiedzialności na miejscu serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza umiejętność oraz nauki z działu logistyki, które cierpi znajomy układ. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Klientów docierały do końcu w najoryginalniejszy sposób. Wiemy i, jak dać bezpieczeństwo paczek, listów i ofert, a ponadto poufność danych, które są konieczne do zrealizowania nadania i dostarczenia paczki.

Kurier poczta Góra Kalwaria

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na części KurierPaczka. pl są produkowane przez prowadzące firmy kurierskie. Współpracujemy wyłącznie ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o dużej firmie, i swój serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki także oryginalne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w obszarze ręki, bez wychodzenia spośród wieżowcu oraz nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne gusta i gabaryty

Przesyłka kurierska to nie tylko paczka, lecz i list, dokumenty do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a ponadto przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą potrzebujesz wysłać, wybierając najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Góra Kalwaria

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz stykając się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe promocje na przesyłki kurierskie

Dla polskich Klientów jesteśmy szereg udogodnień pomagających w dokonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dopasować zamawianie kuriera przez internet oraz telefonicznie. Wszystek może samodzielnie wybrać opcje, które mu gwarantują, na części internetowej, natomiast jeśli wolisz poprosić o pomoc pracownika lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w parę minut.
Oferujemy szybkie płatności, a także specjalne oferty dla jednostek i kolejne promocje.

Z nami otrzymasz zwrot dostania w porządku jednego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo dłuższy czas, my jednak wiemy, że płynność finansowa zależy od regularnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd te korzystający z serwisu PaczkaKurier mogą uzyskać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o wiele szybciej, nim pozna on naszą pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Góra Kalwaria

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na okres. Gdyby nie wywiążemy się spośród obecnego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Elementy w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wynikające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Posiadamy ogromny wachlarz doświadczonych i mocnych firm kurierskich, z którymi współpracujemy. I chociaż ze doświadczonych i estetycznych usług korzystamy, by podawać je indywidualnym użytkownikom!
Mamy doświadczenie, za którym trwa prawie ćwierć miliona klientów i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie wewnętrzne oraz zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy artykułów i przeprowadzki.
Zapewniamy eleganckie i mocne płatności i szybko zwrot pobrania.
Mamy urządzenia i promocje dla nadających przesyłki. Na części znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz nadawania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie oddana na okres.
Zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby wpasować się do potrzeb naszych Klientów.

Kurier poczta Góra Kalwaria

 

Zobacz również kurier poczta

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *