70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Pożyczki społecznościowe

Kredytowe karty bez bik i karty kredytowe na saam dowód osobisty bez bik

Social lending istnieje na naszym rynku stosunkowo od niedawna, jednak już zyskało spore grono fanów. Są to specyficzne formy pożyczki zawierane pomiędzy dwoma podmiotami, pomiędzy którymi uczestniczy pośrednik. Takim pośrednikiem jesteśmy my. Nie tylko pomagamy w wyszukiwaniu pożyczkodawców/ pożyczkobiorców, ale również dajemy rady odnośnie inwestowania a także udzielamy porad odnośnie najkorzystniejszych ofert.

Pożyczki społecznościowe stały się popularne ze względu na ich dostępność i atrakcyjność zarówno dla pożyczkodawcy jak i pożyczkobiorcy. Jesteśmy otwarci na współpracę z różnymi podmiotami finansowymi. Z racji tego, że jesteśmy stosunkowo młodą firmą, która lubi podejmować ryzyko, staramy się inwestować swój czas i środki w obiecujące projekty. Jeżeli myślisz podobnie do nas zachęcamy Cię do podjęcia współpracy. Wśród naszych partnerów możesz znaleźć wiele znanych instytucji i firm pożyczkowych, między innymi Polski Lombard z którym bardzo często współpracujemy, Miloan oraz Vivus.

Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy? A może chcesz zainwestować swoje wolne środki i zarobić sporo pieniędzy? Zachęcamy do podjęcia współpracy w ramach pożyczek społecznościowych, które są niezwykle opłacalne i przede wszystkim bezpieczne dla obu podmiotów. Zdajemy sobie sprawę, że wiele firm żeruje na swoich klientach – my dajemy Ci gwarancję, że nie utracisz pieniędzy lecz je zyskasz.

Pożyczki społecznościowe są dostępne niemalże jak chwilówki. Odpowiednio dobrany pośrednik pomoże w znalezieniu partnerów do podjęcia tej inwestycji. Doradzi a także będzie monitorować proces i przebieg każdej transakcji. Udzielamy fachowych porad o inwestowaniu, nasi partnerzy tacy jak Miloan oferują również szeroki wachlarz ubezpieczeń. Zaletą social lending jest również minimum formalności i proste zasady, które ustalane są na początku pomiędzy podmiotami. My nie ingerujemy w ustalenia, możemy jedynie doradzić odpowiednie rozwiązanie, które będzie korzystne dla obu stron. Zapoznaj się z informacjami o inwestycjach i sprawdź aktualną ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *