70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Siłownia Płoty

Kredytowe karty bez bik i karty kredytowe na saam dowód osobisty bez bik

Siłownia Płoty

siłownia

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa od tych, jacy im się podporządkowują, daje nam pewności siebie i energii, poprawia libido. Każdy człowiek powinien zabiegać o to, by poziom tego hormonu utrzymywać u siebie na szerokim poziomie. Niezależnie bowiem od dziwnej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że ale nie musimy już walczyć o przetrwanie czy prześcigać się o samice gdy polscy przodkowie- testosteron dobrze jest nam cholernie potrzebny. Zwłaszcza gdy uwzględnimy fakt, iż w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek niewielkiej ilości plemników w nasieniu ludzi o ponad połowę!

Siłownia Stargard

Prostą tego inicjatywą jest niewielki testosteron, z zmiany przyczyn tego zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni rzeką, iż to skutek wzrastającego odsetku gości z nadwagą (im więcej tłuszczu, tym zwykle niższy testosteron), inni wierzą, iż to przez estrogeny, których dostarczamy sobie z zewnątrz. Ja pogodzę się z tymi, którzy za pierwszego winowajcę mają… stres. Nic tak skoro nie zaburza naszej gospodarki hormonalnej, jak długie napięcie. Jeżeli jesteś na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Da się spośród tym walczyć. Niniejszy materiał podpowie Ciż nie tylko, gdy się wyluzować, ale także jako pozostałymi metodami zapewnić sobie większy poziom hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To dziś ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Grając na konkretną metę- mobilizuje nas do spełnienia, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety teraz w ciężkiej w grupy przypadków martwimy się rzeczami, które nie stanowią zagrożenia życia, więc mechanizm z zamierzchłych czasów bardziej przeszkadza, niż pomaga. Tym szczególnie że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (jakie to odpowiednio płacą za nowotwory i wady serca- dwie podstawowe przyczyny zgonów w końcach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), zachowywanie się tłuszczu, czy wywiady ze snem, przemęczenie i drażliwość. A co najgorsze dla gości- konkuruje z polskim testosteronem. Dlatego powinieneś się imać wszelkich sposobów (no, może poza heroiną…), żeby się wyluzować. Medytacja to stały numer sam na liście wyjść na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy umysł i przyjemny sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny punkt- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że posiadasz kogoś, kto ten masaż będzie zależeć Ci dawać 😉 Po piąte- związek z innym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Jeszcze tak działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są wyłącznie dla kobiet, znerwicowanych bab)… i coraz jedna, bardzo popularna porada- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w górę w kroku triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, iż jesteś równy siebie, więc zaczyna mieć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest mocno istotne, dlatego zawsze zwracam nań szczególną uwagę. Uznaj je zbyt podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Stargard

Walcz z nadmiarem estrogenów

Oczywiście jak kobiety wytwarzają niewielkie kwocie testosteronu, choć niektórzy myślą, iż planują go jedynie samcy, no i my wytwarzamy pewne ilości estrogenu, choć kojarzony jest niezmiernie z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, żeby nie zdominował naszego testosteronu. Najważniejszym składnikiem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To szczególnie tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, jaki z zmiany powoduje odbijanie się tłuszczu… i przymierze się zamyka. I po się dziwisz, że tyle mężczyzn ma wysokie piersi i brzuchy, jakby stanowili w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak istotne jest staranie o strukturę i gdy mocno lenistwo ogranicza ich męskość, na pewno dostali się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Ta w butelkach zawiera powstające z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj i mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i kilka piwa (chmiel co prawda ma roślinne odpowiedniki estrogenu, które w ściślejszym stopniu na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to teraz duża ilość tych złych związków)

Siłownia Stargard

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie widzisz to wcześnie, nasuwając się z tak zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego dobrą ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego formy. Ważna wtedy zdobyć na wiele sposobów. Przede wszystkim- przewietrz pokój przed wyruszeniem do łóżka. Badania pokazują, że najlepiej śpi nam się w nieco chłodnym pomieszczeniu. I zapewne w takim, gdzie jest mocno tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na przynajmniej godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz mózg, gdyż robią wrażenie, iż jest dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (znanej jako hormon snu). Dodatkowo warto spróbować, czy nie śpimy na zbyt miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, jednak o dmuchać na zimowe), nie pobudzać się przed snem grami czy filmami również nie spożywać posiłków na 3 godziny przed snem. Lecz to mit, że przytyjesz, jednak jeśli organizm skupi się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które pomagają zasypianie. Należą do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj sam spośród nich przez dwa tygodnie, potem przez taki sam czas inny, i faktycznie w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj oraz o to, żeby posiadać wysoki poziom witaminy D (na stan jesienno-zimowy zapisuje się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go wcześnie, gdyż to najlepiej się wchłania), cynku i selenu. A jeśli zatem dla Ciebie wciąż zbyt kilku- możesz sprawdzić DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są badania, które mówią, iż nie wykazują szczególnie silnego działania, jednak są też takie, które potwierdzają ich skuteczność. Moja uwaga jest taka, że każdy system jest następujący i o badać na sobie, jeżeli tak są to typowe środki. Wtedy skoro nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Skoro nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Stargard

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze znaczenia są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Panuje tam bardzo niższa temperatura, co zapewnia żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i dokładnie pogarsza jakość nasienia. Jeżeli chodzisz na saunę- nie wykonuj tego głównie niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się również nie brać długich, gorących kąpieli. Nie sprzyjaj laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie noś obcisłych bokserek ani spodni. A odpowiednio śpij nago. Twoje „wory” będą szczęśliwe.

Siłownia Stargard

Bądź skuteczny

Posiadam na nauce dwojaką aktywność: Seksualną i fizyczną. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji założenia są bardzo zróżnicowane- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni przekaż ją radzą. Cóż, tu i musisz złożyć się na siebie i osiągnąć eksperyment- sprawdź, jak podziała na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, świadczyć to będzie, że o. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli prędko nie byłeś na siłowni dodatkowo nie znasz odpowiedniej techniki- nie wypowiadaj się od razu na nie wiadomo jak wielkie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania pokazują, że zwłaszcza ćwiczenia wielkich sił mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, powodują duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie baw zatem na tyłku, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I posiadaj. Mam nadzieję, iż nie olejesz danej w niniejszym dokumencie umiejętności oraz sprawisz kroki, by być się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Stargard

 

Zobacz również partner do seksu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *